Новости
здоровья
Мнения
пользователей

Що можно подарувати друзям, яких давно не бачили?

13 июля 2022 г.

Різні обставини іноді змушують нас кудись їхати і на деякий час втрачати зв'язок зі своїми друзями. Але рано чи пізно ми знову з ними зустрічаємося і в цей момент хочеться обмінятися з ними справді цікавими подарунками, які не лише піднімуть настрій після довгої розлуки, а й запам'ятаються надовго. Про те, які саме це можуть бути подарунки і що варто дарувати за подібних обставин ми й розповімо вам більш детально.

Футболка з оригінальним принтом

Йдеться про ті принти, які так чи інакше асоціюватимуться у вашого друга саме з вами. Найчастіше це може бути якийсь мем, з якого ви разом сміялися, ваш загальний улюблений фільм, мультик чи серіал, персонаж коміксів, який цікавий вашому приятелю, його ім'я, ваше спільне фото тощо. І якщо ви раптом не можете знайти нічого схожого в магазинах, то ви завжди можете замовити оригінальний дизайн, тоді футболка буде виглядати ще більш унікальною.

Скретч-карта

Скретч-карта

Такий презент особливо підійде в тому випадку, якщо саме ваш друг довгий час був відсутній через свої відрядження або подорожі. Такий постер виглядає як карта світу, яку можна повісити у себе на стіні і за допомогою монетки витирати ті місця, де вже приятель встиг побувати. Таким чином це не просто цікавий інтерактив, але й можливість внести певну особливість в інтер'єр квартири вашого друга.

Улюблені солодощі

Якщо ваш друга чи подруга любить солодке і ви точно знаєте, чому саме він чи вона надає перевагу, то чому б не зупинитися саме на цьому пункті? Тим більше, що вибір солодкого справді величезний і ви точно знайдете для близької людини те, що їй сподобається. Це можуть бути солодощі без цукру та глютена, капкейки із забавними написами, набір макарунів, алкогольні цукерки, фігурки з марципану, шоколад із незвичайними спеціями, бокси із солодощами з Японії чи Америки тощо.

Нові враження

Нові враження

Для того, що здивувати та порадувати близьку людину, можна подарувати дещо незвичайне, а саме сертифікат на те чи інше враження. Причому ваш друг може відправитися на потрібну локацію як самостійно, так це може бути і щось спільне для вас двох. Це може бути драйв на позашляховому мотоциклі, балійське spa, гончарна майстерність для двох, курс управління яхтою, урок альпінізму, заїзд на двомісному карті, мотузковий парк, вечеря у французькому ресторані, політ на флайборді, гавайський масаж, день на рибалці, пейнтбол, майстер-клас молекулярної кухні і ще багато іншого!

Настільна гра

Настільна гра

Хорошим рішенням буде вибрати для приятеля настільну гру, яка, напевно, стане великою частиною ваших майбутніх спільних вечірок. Тим більше, що, крім звичних шахів, шашок і карт, є ще величезна кількість більш концептуальних настільних ігор. Це може бути уно, аліас, твістер, дженга, еволюція, бенг, мафія, “хто я?”, джуманджі, монополія, градус, капелюх, мемологія, ерудит тощо.

Звичайно ж, для вас обох найкращим подарунком стане довгоочікувана зустріч, але якщо ви підберете для друга оригінальний презент, то він точно буде щасливий!